rodeo bulius

Rodeo bulius

Mechaninio rodeo buliaus paslauga, tikras suaugusiųjų ir vaikų džiaugsmas. Pramoga skirta suaugusiems, bet puikiai tinkama ir vaikams. Mechaninis rodeo bulius pramoga, kurią galime atvežti į Jūsų šventę. Ji galima tiek patalpų viduje tiek ir lauke.

rodeo pramoga koncerteRodeo bulius nuomojamas tik su mūsų operatoriumi. Mūsų operatorius užtikrins, kad pramoga būtų saugi ir linksma.

Bulius Lietuvoje ne vienas. O kuo mūsų pramoga ypatinga?

  • Turime kelis skirtingus batutus patalpų vidui ir laukui
  • Turime elektros generatorių (bulius tikrai godus ir elektros jam reikia nemažai – juk nenorėtumėte, kad šventę sugadintų nuolat dingstanti elektra).
  • Pasirūpiname rodeo aksesuarais gražesnėms nuotraukoms!
  • Pasirūpiname pirštinėmis, kad net labai stirpiai laikantis ant buliaus nenukentėtų Jūsų rankos.
  • Mielai organizuojame rodeo buliaus turnyrus – fiksuojame ir garbės lentoje nurodome geriausius laikus.
  • Buliaus operatorius kalba ir angliškai/rusiškai (reiktų įspėti prieš renginį, nes turime kelis rodeo buliaus pramogos operatorius.
  • Pramoga yra visiškai išbaigta – nuo kilimėlio kojoms nusivalyti iki staliuko Jūsų telefonui ar akiniams pasidėti (kad tiesiog nenukentėtų krentant nuo buliuko). Jums tereikia ateiti ir pramogauti.

Pramoga skirta suaugusiems. Bet ji tikras vaikų džiaugsmas ir leidžiame atsargiai pramoga naudotis ir vaikams.

Užlipimas ant rodeo buliaus trunka iki trijų minučių. Bulius turi įvairius sudėtingumo lygius, vidutinė išsilaikymo ant mechaninio rodeo buliaus trukmė yra minutė.

Rodeo buliaus pramoga galima naudotis tiek lauke, tiek ir patalpų viduje. Tačiau norint naudotis juo patalpų viduje reiks gana erdvios patalpos (bent 5x5 metro), o lubų aukštis turi būti bent 2,5 metro.

rodeo bulius lauke bulius patalpoje

Taip, rodeo bulius nuomojamas tik su mūsų operatoriumi. Atskirai tik įrangos nenuomojame.

Taip, varžybinis formatas yra vienas populiariausių. Šventės metu garbės lentoje rašome geriausius rezultatus, o pabaigoje apdovanojame vakaro nugalėtoją. Visiems dalyviams bulius įjungiamas vienoda automatine prorgama, kad būtų lygios varžymosi sąlygos. Turime galimybę vienu metu atvežti du bulius ir rengti tikrą rodeo čempionatą.

rodeo čempionatas

Rodeo čempionatas

Ne, ši pramoga puikiai tinka ir dailiosios lyties atstovėms.

rodeo buliaus pramoga moterims

 

Posted in Gimtadienio pramogos, Pramogos bernvakariui, Pramogos įmonėms, Pramogos moksleiviams, Pramogų organizavimas, Renginių organizavimas, Vasaros pramogos.